Dušo kabinos

                      Dušo kabina tai yra labai racionalus pasirinkimas, kuris suteikia galimybę sutaupyti pakankamai daug vonios kambario erdvės. Kai yra montuojamos dušo kabinos su giliais dugnais jūs galite visiškai atsisakyti vonios.  Tačiau kabinų asortimentas yra labai gausus, yra parduodamos įvairių formų, įvairių dydžių kabinos, kurios yra gaminamos naudojant įvairias medžiagas. pradžioje reikia nuspręsti kur bus montuojama jūsų dušo kabina, kadangi nuo to priklausys labai daug dalykų. Pavyzdžiui, jei jūs  norite montuoti vonios kambario kampe, tokiu  atveju  geriau iš karto pasirinkti kampinį modelį. Be to,  dušo kabina gali būti montuojama  ne tik vonios kambaryje, tačiau taip pat ir gyvenamajame  kambaryje. Tai yra  neblogas variantas  butams studijoms arba didelei šeimai. Reikalavimai kabinai, žinoma, bus šiek tiek  kitokie jei jūs mėginsite ją priderinti pagal  miegamojo interjerą.  Taip pat reikia  apžiūrėti ir  vonios  dizainą. Jūs be jokio vargo pasirinksite tokį  modelį, kuris idealiai tiks jūsų interjerui. Be to,  geriau  dušo kabinos  nepirkti pirmoje pakliuvusioje parduotuvėje, geriau apsilankyti keliose vietose. Pasirinkimas  yra labai gausus, taigi jei jūs nerasite to ko jums reikia vienoje parduotuvėje tai reiškia, kad surasite kitoje.  Pagaliau, kai jūs nuspręsite, kurioje vietoje bus montuojama kabina, sudarykite bendrą patalpos planą, kuriame  nurodysite kur bus  kabina. Taip pat galite įsivaizduoti kokia  bus jos forma, tai yra kvadratinė, stačiakampė ar pusiau apvali. Ir vėliau turi būti kruopščiai atliekami  matavimai.

Išmatuokite patalpos aukštį, jos plotį ir kiek vietos  jūs galite skirti dušo kabinai.  Visa tai darys įtaką kokią  dušo kabiną jums reikia pasirinkti, kai ateisite į parduotuvę labai svarbu, kad dušo kabinos  aukštis ir plotis atitiktu jūsų patalpą. Būna tokios kabinos, kurios turi dugną ir kurios jo neturi. Tačiau kaip turi būti tinkamai pasirenkamos dušo kabinos?  Čia daug kas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Tačiau atsižvelkite, kad montuojant kabiną, kuri neturi dugno turės  būti papildomai apdorojamos  grindys.  O jei jūs norite visiškai atsisakyto vonios tokiu atveju geriau pasirinkti  modelį, kuris turi dugną.  Jei bus pakankamai aukštos sienelės jūs ten galėsite net  užmerkti rūbus.  Uždaros dušo kabinos turi pakankamai daug funkcijų ir jų yra daugiau nei  atvirose, daugelis papildomų galimybių tokių kaip saunos  yra tik  atviruose  modeliuose. Kai pasirinksite dušo kabinos  modelį atkreikite dėmesį, kad dugnas  būtų  su reljefu, kadangi priešingu atveju  gali slysti kojos ant labai lygaus paviršiaus. Galima  surasti ir tokį dugną, kurios paviršius nebus toks  slidus.

Brangūs dušo kabinų modeliai, dažniausiai yra papildomai  sustiprinami, o štai pigesnės  dušo kabinos –ne, tai yra tik vienas plastikas. Todėl, kai  yra montuojama  pigi dušo kabina ją  geriau apdoroti apsauginėmis medžiagomis. Tačiau geriau  iš karto pirkti kokybišką  ir patikimą modelį.  Jei pirksite pigų modelį turite susipažinti su instrukcija. Dažniausiai ji būna labai  bendra ir neturėdami patirties negalėsite savarankiškai sumontuoti kabinos, tačiau tai padės išsiaiškinti reikalavimus, kurių neįmanoma  atlikti jūsų sąlygomis. Dažniausiai tai yra  susiję  su jau prijungtomis  komunikacijomis.  Dušo kabinos gali turėti slankiojančias arba atveriamas duris. Čia jūs turite teisę pasirinkti tai kas jums labiausiai tinka, kad durys atsidarytu  ir užsidarytu be jokio triukšmo. Tai yra kokybiškos įrangos požymis. Be to,  turėkite omenyje, kad pats kompaktiškiausias variantas tai slankiojančios durys, jos geriausiai tinka mažoms patalpoms, o štai atveriamos durys reikalauja  papildomos erdvės.

 


leave a reply