Keltuvai

                      Tam, kad būtų  atliekami fasado darbai nedideliame  aukštyje  šiuolaikiniai statybininkai naudoja  specialią įrangą, tai yra keltuvus.  Tokios rūšies  prietaisai gali pasiūlyti ne vieną jaučiamą  privalumą, pirmasis iš kurių yra  neracionalaus  žmonių resurso naudojimas. Dažniausiai,  keltuvai yra naudojami  pakankamai dideliuose  objektuose, kadangi  esant  tokioms  situacijoms  maksimaliai  atsiveria  jų privalumai.  Kokiomis  techninėmis  savybėmis pasižymi keltuvai?  Kaip jau  buvo paminėta, be keltuvo negalima  įsivaizduoti nei vienų montavimo  ir remonto darbų.   Be statybinės   srities  ši  konstrukcija  taip pat yra  naudojama  sandėliuose ir gamybos darbuose.  Keltuvų darbo  principas yra  specialių  kabinų pagalba yra tvirtinami kroviniai, kurie   juda  vertikale  ir įstrižaine. Tuo pačiu metu darbuotojas  keltuvo  aikštelėje  gali patalpinti  reikalingas medžiagas  arba įrankius. Statybinių keltuvų konstrukcija yra sudaryta iš atraminės sistemos, stiebo,  nukreipiančiųjų blokas, krovinių platformos ir elektros įrangos sistema. Jei stiebo aukštis yra didesnis nei 10 metrų, tokiu  atveju   jie  turi papildomus  atraminius blokus, kuris  yra tvirtinamas tiesiogiai  prie statybinio objekto  sienos.  Statybiniai  stiebai klasifikuojami  į  konsolinius,  tokius, kurie turi kelis arba tris   stiebus.  Konsoliniai  agregatai yra  paprastesni ir turi  populiarias modifikacijas. Jie gali  pakelti  apie vieną toną.  Kalbant  apie krovinių perkėlimo trajektoriją šie keltuvai  yra  skirstomi į vertikalius ir specializuotus prietaisus.  Statybiniai keltuvai, kurie turi kelis  stiebus, be konstrukcijos nuo konsoliniu  skiriasi tik  savo  pakeliamų krovinių  svoriu.  Jei yra reikalingas  pakeliantis  mechanizmas, jis gali padėti maksimaliai  efektyviai atlikti pakėlimo darbus. Tokiu  atveju personalas jausis patogiai, bei taps  optimaliu pasirinkimu, kai bus  atliekami statybos  darbai.

Tokia  technika kaip  keltuvai visada yra populiari.  Prieš perkant  keltuvus reikia   susipažinti  su tuo kokius  privalumus turi šios konstrukcijos.  Keltuvai pasižymi puikiomis  techninėmis savybėmis,  darbai gali būti  atliekami  sunkiai pasiekiamose vietose,  tai yra atspari konstrukcija, pasižymi puikiomis naudojimo savybėmis.  Ši įranga  taps jūsų nepakeičiamu pagalbininku, kuris padės  įgyvendinti įvairius  uždavinius, net jei  tai nėra  paprastas  uždavinys. Keltuvai tai yra speciali technika, kuri  turi ypatingus pakėlimui naudojamus mechanizmus. Pagrindinis tokios konstrukcijos privalumas  yra  jos kompaktiškumas. Su keltuvų pagalba darbai  atliekami per maksimaliai trumpą laiką.  Ši technika jums  tarnaus ištikimai, atliks reikiamus darbus,  sutaupys jūsų nervus ir personalo jėgas. Tokios  įrangos konstrukcija  sumažins  remonto ir aptarnavimo išlaidas. Svarbiausi šios įrangos privalumai, tai didelis operatyvumas, galimybė pakelti sunkius  krovinius, bei erdvios platformos. Keltuvai  tai yra  universalūs sprendimai, kai reikia optimizuoti  gamybos procesą. Ši  tendencija  yra ypatingai  aktuali pastaruoju metu.  Daugelis  įmonių ieško  būdų, kurie  darbus  pavers paprastais  ir efektyviais.  Ir štai ateina tokia  nepakeičiama technika kaip  keltuvai.

Kokiose  srityse gali  būti naudojami keltuvai?  Jie gali būti naudojami ne tik  atliekant statybos darbus, tačiau  jie  gali puikiai tarnauti sporto kompleksuose, sandėliuose,  atliekant montavimo  ir išmontavimo darbus.  Ši įranga yra realizuojama  dideliu  asortimentu, tai suteikia galimybę  pasirinkti tokį modelį, kuri  labiau tinka  išoriniam naudojimui ir  atitinka  technines savybes.  Atsižvelgiant į savo pagrindinę  paskirtį keltuvas gali turėti  platformas.  Dažniausiai šie mechanizmai  yra tinkamai apsaugoti, kad nenukentėtų žmonės, kurie gali  būti keliami į viršų.  Keltuvų  komplektacija, savybės  ir privalumai gali  turėti   skirtumus  priklausomai  nuo konkretaus modelio.  Reikia  paminėti, kad  vis  dažniau yra  naudojami žirkliniai keltuvai, kurių konstrukcija  yra panaši į žirkles. Svarbiausia, kad keltuvai  suteikia galimybes  darbus  atlikti  mobiliai ir kompaktiškai. Kadangi įranga  yra montuojama paprastai darbai galės  būti daromi greitai.

 


leave a reply