Dušo kabinos užima  daug mažiau vietos, nei  vonios, todėl  jas yra  ypatingai  patogu naudoti tiems kas bute  turi labai mažą  vonios kambarį. Kai  kuriose  kabinose yra net sumontuotas hidro masažas.  Viena  iš dušo kabinų rūšių yra  atviros kabinos. Jos yra  sudarytos iš dušo sienelės, dugno, bei maišytuvo.  Dušo sienelės taip pat yra  skirstomos į tam tikras specialias rūšis, tai yra  dušo  durys, taip pat gali  būti ir nejudantys elementai. Atitinkamai  sienų kainos nėra labai  aukštos, tačiau tai nereiškia, kad jos yra mažiau  efektyvios, kadangi jos neleidžia  vandeniui patekti į išorę.  Sienelės gali  būti karkasinės  arba be karkaso. Karkasinė konstrukcija  yra sudaryta iš  sienelių ir karkaso.  Tam, kad  būtų pagamintas karkasas yra pasirenkamos lengvo  svorio medžiagos. pavyzdžiui, aliuminis. Dažniausiai, gaminiai yra dažomi.  Kai yra gaminamos dušo kabinos yra naudojama plastmasė arba  stiklas. Kai yra pasirenkamas stiklas, jūs galite  pasirinkti  bet kurį piešinį, spalvą ir kitas detales.  Labai svarbus yra  stiklo  tvirtumas, kadangi  nuo to priklauso jo kokybė. Tokio  stiklo kaina  dažniausiai yra  aukštesnė, tačiau  jis ir atrodo kur kas geriau ir kalbant apie tvirtumą tai pati naudingiausia  ir ilgaamžiškiausia medžiaga.  Jei jums nepakanka laiko, kad  būtų tinkamai prižiūrimos dušo kabinos tokiu  atveju pageidautina  montuoti matines dušo sieneles, ant kurių yra  vaizduojami  raštai, imituojantys  vandens purslus.  Tokiame  stikle yra labai maža tikimybė,  kad  bus matomi jau išdžiuvę  lašai.  Sienelės, kurios neturi karkaso yra tvirtinamos iš anksto  pažymėtoje  vietoje, prie dugno.  Tokie  gaminiai  yra  kuriami tik naudojant  tvirtą  stiklą.

Jei dušo kabinos yra  gaminamos iš plastiko, tokiu  atveju  su laiku ant jo atsiranda juostos, o pati medžiaga išblunka.  Todėl geriau teikti pirmenybę nepermatomai  konstrukcijai. Kai yra montuojamos pertvaros, tokiu  atveju  dušo sienelės atlieka labai svarbų vaidmenį, kadangi  pertvaros yra tvirtinamos prie jų.  Jos turi  būti idealiai lygios, be jokių išlinkimų ir jos turi būti tik vertikalios.  Jei dušo sienelės bus užsakomos pagal individualius užsakymus tokiu  atveju  specialistai gali  padaryti tokią pertvarą, kuri   bus tinkama sienelei, net jei ji  yra  nelygi.  Tinkamos medžiagos pasirinkimas dušo kabinai reikalauja  pakankamai laiko  ir žinių.  Tačiau  tam tikrų paslaugų dėka jūs galite įsigyti  kokybišką  konstrukciją, kuri jums tarnaus ilgus metus ir nepraras savo patrauklios išvaizdos.  Galbūt verta investuoti  daugiau pinigų, tačiau įsigyti kokybiškas pertvaras, kurios jums nesukels labai daug vargo ir turės labai patrauklią išvaizdą.  Jei jūs turite pakankamai  noro, sugebėjimų ir galimybių savarankiškai  sumontuoti dušo kabiną tokiu  atveju tai yra  tikrai  nebloga idėja.

Jei jums teko  susidurti  su remontu vonios kambaryje tokiu  atveju pakankamai dažnai yra  užduodamas klausimas kur gi jums reikės praustis. Dar prieš kelis dešimtmečius atsakymas buvo  tik vienas, tai vonia.  Tačiau šiais laikais vis daugiau žmonių pasirenka būtent dušo kabinas.  Iškyla  tik  vienas klausimas, kaip turi  būti pasirenkamos dušo kabinos? Šis klausimas tampa vis aktualesnis.  Kas gi pasikeitė, kad tampa populiarios dušo kabinos?  Žmonės nori gyventi patogiau, o technologijų progresas padeda šį tikslą pasiekti. Dušo kabinos tapo  tinkamas konkurentas tradicinėms vonioms. Jos užima mažiau  vietos, jos yra  funkcionalios,  suteikia galimybę greičiau praustis, naudojant mažiau  vandens. Tai yra  ne paprasta  vieta, kuri skirta maudynėms, tai yra funkcionali  konstrukcija. Tačiau, kai yra  atliekamas kabinos pasirinkimas reikia atkreipti dėmesį į įvairias jos dalis. Yra svarbios dušo sienelės.

 


leave a reply