Dviaukštės lovos

Daugelis mano, kad dviaukštės lovos yra reikalingo tik šeimoms, kurios turi  kelis panašaus amžiaus vaikus. Tačiau jos yra  patogios, kompaktiškos ir suteikia galimybę  kambaryje palikti daugiau erdvės žaidimams ir mokslui.  Šiais laikais baldų fabrikai gamina funkcionalias lovas.  Tačiau kokios tai lovos ir kokius privalumus jos gali suteikti?  Dviaukštės lovos viršuje  yra lova ir apačioje  yra lova, taip pat gali būti ir išskleidžiama lova, krėslas, lentynos, kompiuterio stalas ir spintelė. Kai yra pasirenkamos šios lovos, kurios yra skirtos vaikams taip pat turi  būti saugios. Metaliniai baldai yra tvirtesni už medieną, tačiau tai yra neišsenkančių traumų ir mėlynių šaltinis.  Geriau atsisakyti tokios prekės arba tinkamai apgalvoti ir sumontuoti minkštą apsaugą  ant šonų ir atramų. Baldai, kurie yra gaminami iš medžio drožlių plokščių prieš perkant turi  būti  patikrinami ar jie yra tvirti. Be to, užlipti į viršutinį lovos aukštą turi suaugęs žmogus, kad galėtų įsitikinti  ar lova  išlaikys kelis vaikus vienu metu, ar jie galės žaisti ant lovos.  Kokybiškos dviaukštės lovos turi maksimalų 300 kg krūvį.  Patikrinkite ar iš konstrukcijos nekyšo jokie varžtai ir kitos tvirtinimo detalės į kurias vaikai gali įsipjauti.  Kokybiškos dviaukštės lovos turi  būti  prie sienos tvirtinamos varžtais, kad lova nenukristu  net labai  stipriai  ant jos šokinėjant.  Pasirinkite tokią lovą, kuri bus nudažyta  bespalviu laku, kadangi jis yra saugus ir nesukels jokios alergijos.  Patikrinkite kokios kokybės yra lako danga, jei ji gali  būti lengvai  subraižoma nagu tokiu  atveju nepirkite tokios lovos.

Dviaukštės lovos šonų  aukštis turi  būti ne mažesnis kaip 15 cm vaikui, kuriam yra  iki 10 metų ir nuo 30 cm jei vaikui  yra 6 metai. Pageidautina, kad lovos laiptai būtų palenkiami, o ne  griežtai vertikalūs, taip pat lovos privalo turėti porankius.  Be to , jos aukštis turi būti ne mažiau, kaip 40 cm.  Kokie papildomi reikalavimai yra keliami daugiaaukštėms lovoms?  Atstumas tarp aukštų turi būti pakankamas tam, kad vaikas ten galėtų lygiai sėdėti.  Gerai jei  ir tėvai ten galės sėdėti nepalenkdami galvos. Labai svarbu, kad ir atstumas nuo lubų iki  viršutinės miegamos vietos nebūtų didesnis nei 70 cm. Čiužinius reikėtų įsigyti kartu  su lova. Geriau pasirinkti spyruoklinius ortopedinius čiužinius.  Labai patogu jei apačioje  yra  dėžės, kuriose gali  būti saugomi daiktai. Tam, kad jūsų vaikas galėtų tinkamai vystytis ir augti jam yra reikalingas tik tvirtas ir pilnavertis miega, todėl jums reikėtų  atkreipti dėmesį į tai kokia  yra jo miego vieta.  Ką gi daryti jei šeimoje  yra keli vaikai, o  kambario plotas yra pakankamai nedidelis, o jūsų mažajam tyrinėtojui reikia daugiau vietos aktyviems žaidėjams?  Išeitis yra pakankamai paprasta  jums yra reikalinga dviaukštė lova. Tai yra patogus ir harmoningas pasirinkimas.  Jis ne tik sutaupys pakankamai  vietos vaiko kambaryje, tačiau ir taps pilnaverte  vieta poilsiui ir labai patiks jūsų vaikams.

Šiais laikais įsigyti tokią  lovą yra pakankamai  lengva ir paprasta, egzistuoja  ne vienas variantas. Dviaukštės lovos yra gaminamos tokiu  būdu, kad jos būtų neįprastos ir funkcionalios.  Kai įsigysite  tokią lovą jūs užmušite kelis zuikius vienu šūviu. Jei lova turi dėžę tokiu  atveju jūs ten galėsite  sudėti daiktus.  Tai yra  saugus ir praktiškas variantas. Šios lovos kaina priklauso nuo  gamybos metu naudojamos medžiagos,  estetinės išvaizdos ir  funkcionalumo.

 


leave a reply