Ekovata tai  yra tikras  stebuklas, kuris yra gaminamas iš  senų laikraščių.  Todėl  ši medžiaga  yra labai sėkmingai naudojama.  Kai yra  atliekami namo šiltinimo darbai yra naudojama  ekovata, tai  unikali medžiaga, kuri pakeitė tradicines  šilumą  ir garsą  izoliuojančias medžiagas-mineralinę vatą, stiklo vatą ir kitas medžiagas.  konkurencingi  ekovatos  privalumai yra  aiškūs ne tik  specialistams, tačiau ir eiliniams  vartotojams, tai yra jums  su manimi.  Kas iš mūsų nesvajoja  išspręsti daugybės įvairiausių problemų, tokių kaip šaltis namuose, nepakenčiamas karštis vasarą, nepakankama  garso izoliacija, tvankumas, pelėsiai, grybelis, graužikai ir taip toliau.  Žinoma, tokių, kurie džiaugtųsi  yra  pakankamai daug. Ekovata  tai optimalus  būdas sėkmingai ir efektyviai išspręsti problemas, kurios jūs  persekioja metų metus.  Tai yra  ekologiškai švari medžiaga, tai yra  ekonomiška  medžiaga, kuri namuose išsaugo šilumą ir garsą. Ji  yra  naudojama viršutiniuose ir apatiniuose  pastato perdangose, išorinės ir vidinėse sienose. Pagal savo sudėtį  ekovatos sudėtyje  yra 81 procentas medžio pluošto (celiuliozės) ir iš kitų medžiagų.  Pagrindinė  žaliava yra  celiuliozės pluoštas, kuris  yra  gaunamas, kai yra  utilizuojami laikraščiai.   Vietoje  antipirenų ir antiseptikų yra naudojami  boro mineralai, kurie  yra  sutinkami gamtoje. Gamybos  metu  yra  atliekami patys  įvairiausi darbai, kurie neleidžia  atsirasti toksinėms medžiagoms.

Savo neįprastomis savybėmis  ekovata turėtų  būti dėkinga seniems laikraščiams.  Būtent  labai stipriai  susmulkinti laikraščiai gali pavirsti į stebuklingą  apšildymo  metu  naudojamą  medžiagą.  Ši medžiaga  yra gamina  jau daugiau nei 70 metų.  Taigi  ekovata  jau spėjo užkariauti visą pasaulį.  Jūsų namuose yra  drėgmė ir pelės rūsyje. Jūs tai galite  pamiršti. Taigi  kokius  konkurencinius privalumus turi ekovata, kuri yra pirmasis pasirinkimas visame pasaulyje?  Pagrindiniai  ekovatos privalumai yra  šilumos  izoliacija, garso izoliacija, ekologinė švara,  atsparumas liepsnai ir kita.  labai  aukštos šilumos izoliacijos savybės yra paaiškinamos celiuliozės savybėmis.  Realios  šilumos izoliacijos savybės yra  aukštesnės, nei kitų medžiagų.  Tyrimai parodo, kad tinkami  sumontuotos  bet kurios  šiltinimo medžiagos leidžia  susidaryti tarpams, o tai  atitinkamai leidžia  prarasti šilumą, iki 20 laipsnių.  Danga, kuri yra  gaminama  iš ekovatos  gali užpildyti visus  tarpus ir neleidžia prarasti šilumos, kadangi medžiaga  gali patekti net į labai  sunkiai pasiekiamus tarpus, sudaro vientisą  izoliuojantį  sluoksnį.  Tose vietose, kuriose  anksčiau  susidarydavo skersvėjis nelieka jokių tarpų per kuriuos  gali pabėgti šiluma.  Todėl palyginus  su  kitomis šilumą izoliuojančiomis medžiagomis ekovata  yra  patrauklesnis  variantas. Ši  izoliuojanti medžiaga  gali  būti naudojama  ten kur yra išgaunama nafta, dujos.

Ekovata gali  sukurti puikią  sienų garso izoliaciją. 25 mm sluoksnis  sumažina  garso pralaidumą.  Ši savybė ekovatą paverčia nepakeičiama medžiaga, kai  reikia izoliuoti patalpą nuo triukšmo, jei  šalia  yra  restoranai, naktiniai klubai, diskotekos ir kita.  Medžiaga  suteiks  galimybę ramiai miegoti, o  tokių įstaigų lankytojams  suteiks  teisę pasilinksminti.  Ekologiška  švara elovatai suteikia  išskirtinius privalumus palyginus su stiklo vata ir kitomis  šiltinimo metu naudojamomis medžiagomis, kurių  sudėtyje  yra naudojamos įvairios dervos.  Ekovata  tiesiog savo sudėtyje neturi jokių sveikatai kenksmingų medžiagų, todėl ji gali  būti naudojama  įvairių rūšių pastatuose.  Tokia  šiltinimo medžiaga  yra priskiriama  sunkiai užsidegančioms, jos puikiai išsaugo savo izoliuojančias savybes gaisro metu ir  efektyviai neleidžia  plisti liepsnai konstrukcijos  viduje.  Antipirenų  dėka ekovata gali  ilgai pasipriešinti liepsnai.  Kai medžiagą  veikia  atvira liepsna ji neišskiria jokių toksinių dujų.  Ekonomiškumas tai yra  vienas iš svarbiausių šios medžiagos privalumų, kuris yra užtikrinamas  šiltinimo savybių dėka.

 

 


leave a reply