Šventoji  namelių nuoma

Jei jums yra reikalingas tylus ir malonus poilsis kartu su šeima tokiu atveju poilsis  Šventojoje jums yra  pats tinkamiausias, tai  bus tai ko jums iš tiesų reikia.  Šventoji tai yra  ilgi paplūdimiai,  maža ir rami jūra ir labai daug švelnios saulės.  Mokslininkai teigia, kad būtent nuo šios  vietos pradėjo vystytis pati Palanga.  Šventosios miestelyje  gyvena keli tūkstančiai  žmonių, tačiau  vasarą  žmonių skaičius ženkliai išauga. Šventoji  yra labai patraukli šeimoms, kurios  nori  keliauti   prie jūros  su vaikais.  Jums čia  bus  suteikta  ne viena pramoga, galėsite pasiplaukioti valtimis, galėsite žvejoti, pasivažinėti dviračiais , na ir žinoma galėsite išsimaudyti švelnioje  Baltijos  jūroje. Kaip ir Palangoje Šventojoje  taip pat yra daugybė sveikatos  centrų ir poilsio namų, bei  nedidelių  vilų.  Šventoji  namelių nuoma  tai yra  vienas iš pasirinkimų, kuriuos  jums gali pasiūlyti Šventosios infrastruktūra.  Kai gyvensite patogiame ir jaukiame namelyje  jūs  jau savaime  nusiteiksite patogiam poilsiui ir atostogoms.  Galėsite apsilankyti restorane arba kavinėje.  Poilsis  Šventojoje galbūt nebus geriausias, tačiau jis tikrai   bus įsimintinas ir sukels  jums tik teigiamas emocijas. Galėsite  pasivaikščioti   vaikams ir suaugusiems  skirtu takeliu, kuris  yra netoli prie Šventosios ir  jums  suteiks  daugybę malonių emocijų.  Be to,  miške, kuriame jūs  vaikščiosite yra  speciali  aikštelė skirta  šeimos iškilai, kartu  su žaidimų kompleksais, kurie  yra  skirti  vaikams.

Tiesiog vaikščiodami šventosios takeliais jūs  sau atrasite  tikrą  miško enciklopediją, sužinosite  daug naujo  apie gyvūnus. Vaikams  yra  sukurtas  ir atskiras  takelis, kuris  yra įrengtas kaip labirintas iš kurio išeiti galima  tik  atsakius teisingai  į klausimus.  Šį Lietuvos kurortą  pasirenkat tie Lietuvos  gyventojai, kuriems patinka ramus poilsis. Labai dažnai yra ilsimasi kartu su šeimomis. Pramogų Šventojoje  yra labai  daug, jos atitiks bet kurio  žmogaus  skonį, galėsite  pasiplaukioti  valtimis, žvejoti tyloje  ir ramybėje.  Jei  jūs esate vienas  iš tų, kuriam patinka  lengvas ir gražus smėlis, bei maudynės jūroje tokiu atveju jūs turite  skubėti ilsėtis prie Baltijos  jūros ir degintis saulytėje.  Šis  nedidelis  kaimelis šalia Palangos  turi jums  ką pasiūlyti  ir jūs  nežinote kur jums  apsigyventi tokiu  atveju  vienas iš geriausių pasirinkimų yra  Šventoji namelių nuoma. Visi nuomojami nameliai turės  visus patogumus. Taigi   apgyvendinimas nesugadins jūsų poilsio šventojoje.  Priešingai nei triukšminga ir  daug žmonių turinti Palanga,  Šventoji tai yra ramaus poilsio vieta. Tai yra  ilgi ir gražūs paplūdimiai,  tai yra maža ir rami  Baltijos  jūra.  Jūs galėsite pamatyti ne vieną  įdomybę.

Šventojoje  jūs galite pamatyti ne vieną  jums įdomų dalyką, tai yra  patrauklios  bažnyčios, kai  jūs  įvažiuosite  į  šventąją galėsite pamatyti žinoma  skulptūros kompoziciją, tai yra ,,Žvejo dukros“. Tai yra  trijų merginų skulptūra, kurios  žvelgia į jūrą  ir laukia  grįžtančios iš žvejybos tėvo.  Pagrindinis šio kurorto  architektūrinis objektas tai yra Šventosios Mergelės Marijos  bažnyčia.  Tai yra pats aukščiausias šventosios statinys, jo bokštas  yra  matomas už daugelio kilometrų.  Vasaros dienomis šventosios gatvėse  groja  pučiamųjų orkestrai, šiai tradicijai  yra  jau daugiau nei 100 metų.  Tačiau, kai jūs atvyksite į Šventąją vienas iš svarbiausių  dalykų, kuriuo  jums verta pasirūpinti tai  yra Šventoji namelių nuoma. Tačiau  kur kas naudingiau būtų namelius išsinuomoti iš anksto, kad vėliau  netektu  susidurti  su tokia problema kaip gyvenamosios  vietos  nebuvimas, kadangi  tai taptų didžiausia jūsų poilsio problema.  Išsinuomokite namelį iš anksto  ir jūs tikrai neapsiriksite.


leave a reply